Monday 23 Mar Mon 23 Mar
Tuesday 24 Mar Tue 24 Mar
Wednesday 25 Mar Wed 25 Mar
Thursday 26 Mar Thu 26 Mar
Friday 27 Mar Fri 27 Mar
Saturday 28 Mar Sat 28 Mar
Sunday 29 Mar Sun 29 Mar
 
H.I.I.T. 07:30 - 08:00  
BASIC 09:00 - 10:00 Sharon Mizrachi 
 
T.B.W. 10:00 - 11:00 Sharon Mizrachi 
 
 
 
 
 
 
 
BODYPUMP 12:30 - 13:30  
 
 
B.B.B.+ 17:30 - 18:30 Myrthe Moring 
H.I.I.T. 18:00 - 18:30  
 
BODYPUMP 18:30 - 19:30 Blanche Peters 
CORE 18:30 - 18:45  
SPINNING 18:30 - 19:30 Ellen Schaasberg 
 
PILATES 19:30 - 20:30 Nathalie Joanne 
SPINNING 19:30 - 20:30 Blanche Peters 
CORE 20:10 - 20:30  
 
H.I.I.T. 07:00 - 07:30  
 
BODYSHAPE 09:00 - 10:00 Anouk Poell 
 
BODYPUMP 10:00 - 11:00 Eduard Bekkers 
 
 
 
 
 
 
SPINNING 12:00 - 13:00 Eduard Bekkers 
H.I.I.T. 12:30 - 13:00  
 
 
 
H.I.I.T. 18:00 - 18:30  
 
BODYSHAPE 18:30 - 19:30 Myrthe Moring 
CORE 18:30 - 18:45  
SPINNING 18:30 - 19:30 Ashwin Tribhawansingh 
 
BODYPUMP 19:30 - 20:30 Jolanda Slemmer 
SPINNING 19:30 - 20:30 Ashwin Tribhawansingh 
 
 
 
H.I.I.T. 07:30 - 08:00  
BODYSHAPE 09:00 - 10:00 Sharon Mizrachi 
 
BASIC 10:00 - 11:00 Sharon Mizrachi 
 
 
SPINNING 11:00 - 12:00 Eduard Bekkers 
ZUMBA 11:00 - 12:00 Mark Vicente 
 
 
BODYPUMP 12:00 - 13:00 Eduard Bekkers 
 
 
 
T.B.W. 17:30 - 18:30 Jolanda Slemmer 
H.I.I.T. 18:00 - 18:30  
 
CORE 18:30 - 18:45  
SPINNING 18:30 - 19:30 Salah Nader 
STEP ADVANCED 18:30 - 19:30 Jolanda Slemmer 
 
BODYPUMP 19:30 - 20:30  
SPINNING 19:30 - 20:30  
 
BODYSHAPE 20:30 - 21:30  
H.I.I.T. 07:00 - 07:30  
 
BASIC 09:00 - 10:00 Laurie Born 
 
BODYSHAPE 10:00 - 11:00 Laurie Born 
 
 
 
 
 
 
 
H.I.I.T. 12:30 - 13:00  
 
 
 
H.I.I.T. 18:00 - 18:30  
 
B.B.B.+ 18:30 - 19:30 Myrthe Moring 
CORE 18:30 - 18:45  
SPINNING 18:30 - 19:30 Bas Hageman 
 
BODYPUMP 19:30 - 20:30 Bas Hageman 
 
 
 
 
H.I.I.T. 07:30 - 08:00  
ZUMBA 09:00 - 10:00 Sanna Losacco Lotze 
 
BODYSHAPE 10:00 - 11:00 Jolanda Slemmer 
 
 
STEPSHAPE 11:00 - 12:00 Jolanda Slemmer 
 
 
 
 
BODYPUMP 12:30 - 13:30 Bas Hageman 
 
 
 
H.I.I.T. 18:00 - 18:30  
SPINNING 18:00 - 19:00 Blanche Peters 
CORE 18:30 - 18:45  
 
 
BODYPUMP 19:00 - 20:00 Blanche Peters 
 
 
 
 
 
 
PILATES 09:00 - 10:00 Ricardo dos Santos Araujo (ENG) 
H.I.I.T. 09:30 - 10:00  
BODYPUMP 10:00 - 11:00  
CORE 10:00 - 10:15  
SPINNING 10:00 - 11:00 Madelon Groenteman 
BODYSHAPE 11:00 - 12:00  
 
SPINNING 11:15 - 12:15  
H.I.I.T. 11:30 - 12:00  
STEP ADVANCED 12:00 - 13:00  
 
CIRCUIT + 13:00 - 14:00 Hans Kruse 
H.I.I.T. 14:30 - 15:00  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
H.I.I.T. 09:30 - 10:00  
CORE 10:00 - 10:15  
SPINNING 10:00 - 11:00 Kanta van Zonneveld 
STEPSHAPE 10:00 - 11:00 Jolanda Slemmer 
BODYPUMP 11:00 - 12:00 Jolanda Slemmer 
 
SPINNING 11:15 - 12:15  
H.I.I.T. 11:30 - 12:00  
T.B.W. 12:00 - 13:00 Jolanda Slemmer 
 
PILATES 13:00 - 14:00 Nathalie Joanne 
H.I.I.T. 14:30 - 15:00